TÝM

Hynek Bartík

Partner, hynek@sensezoom.eu

Celou kariéru spojuji obchod a marketing. Společnosti Philips jsem pomohl vybudovat pozici jedničky na trhu venkovního osvětlení a realizoval jsem projekty jako je první instalace Philips inteligentního veřejného osvětlení na světě, LEDifikace osvětlení čerpacích stanic Lukoil, osvětlení historického centra Olomouce, nebo první festival světla v ČR. Jako ředitel marketingu v P3 Logistic Parks jsem pomáhal změnit vnímání a využívání marketingu na trhu s průmyslovými nemovitostmi. Za tři roky jsme vybudovali profesionální marketingovou organizaci, vedl jsem rebranding firmy a změnu celoevropské strategie marketingu a komunikace.  V roce 2017 jsem založil senseZOOM, abych firmám pomohl s obchodní a marketingovou strategií

Lukáš Žabka

Junior Marketing Manager, lukas@sensezoom.eu

Po vysoké škole jsem odjel pracovat do zahraničí kvůli angličtině a abych měl možnost poznat svět mezinárodních společností. 3 roky jsem pracoval na různých pozicích pro největší společnost ve svém odvětví. V Marriottu jsem bylodpovědný za navazování a rozvíjení nových obchodních příležitostí a měl možnost spolupracovat s klienty jako Manchestr United, Novartis, Huaweii, či Scotwork. Díky vysokým standardům, které firma klade na komunikaci uvnitř i vně společnosti, jsem si osvojil způsoby, jak se svým okolím komunikují největší hráči na trhu. Po návratu domů mě do senseZOOM mě přivedla touha pomoci přenášet západoevropské standardy komunikace do České republiky.

Stas Sipovich

Art Director

Lásku k umění a designu v sobě mám od malička. Během posledních deseti let jsem pracoval s mnoha klienty od velkých mezinárodních firem po start-upy. Jako grafik a art director jsem pracoval na projektech jako jsou reklamní design pro značky Adidas a Mexx, prvky brandingu Becherovky a Staropramenu, speciální obalový design pro Louis Vuitton Trophy, vizuály Raiffeisen Bank, in-store design pro Coca-Colu a Nestlé, branding pro společnost Penta nebo komplexní vizuální a korporátní identita firmy P3 Logistic Parks. 

Do senseZOOM jsem přišel abych našim klientům zajistil kvalitní, jednoduchý a funkční design.