Prime Studio zpracovalo design e-shopu masonovak.cz

Kreativní Prime Studio, které jsme v roce 2020 založili jako součást senseZOOM, navrhlo design nového e-shopu masonovak.cz. Online řeznictví společnosti Novák – řezník a uzenář je unikátní především v tom, že přenáší myšlenku tradičního řeznictví do online prostředí. Proto nabízí čerstvé české maso s možností zakrojení na míru. Dále zákaznici na e-shopu seženou uzeniny i doplňkový sortiment a mohou využít rozvoz po Praze.

Při tvoření vizuálu e-shopu masonovak.cz bylo hlavními cíli studia Prime dopřát prezentovaným produktům dostatečný prostor a co nejvíce zjednodušit nákupní proces. Design e-shopu je především funkční a vychází z loga, fontu a barevné kombinace bílé, vínové a tmavě šedé, která odpovídá identitě značky.

Za největší výzvu, kterou muselo Prime Studio v rámci celého procesu zpracování designu e-shopu řešit, bylo celodenní fotografování produktů a lifestylových snímků. „Během focení jsme potřebovali pořídit snímky, které by dokonale zachycovaly příběh značky, její českou tradici, domácí atmosféru, jedinečný tone of voice a um i osobní přístup řezníka jak ke zpracování masa, tak k zákazníkům. Myslím, že se nám to podařilo na výbornou,” popisuje tvůrčí proces Filip Trefil, seniorní grafik Prime Studia, a pokračuje, „v návaznosti na tento projekt pro klienta aktuálně připravujeme vizuální komunikaci.”