Plug & Play marketing: Víc hlav ví víc než jedna

Už dlouho sníte o člověku, který bravurně zvládne nastavit marketingovou strategii, nezalekne se sociálních sítí a v klidu zpracuje třeba i grafiku. Kde ho ale sehnat? Buď můžete dál pátrat po bájném jednorožci, který se platí zlatem, najít si juniora, nebo si místo toho za cenu jednoho interního markeťáka raději pořídit zkušený vícehlavý tým. Ten vás nechá soustředit se na core byznys, zatímco váš marketing bude dál rozvíjet.

Jednorožec k nezaplacení

Dejme tomu, že jste marketéra, který svými schopnostmi dosahuje kvalit bájného zvířete, vážně někde našli. Gratulujeme. Máte pod střechou člověka se spoustou zkušeností. Nedělá mu problém odřídit jakýkoliv projekt ani externisty všeho druhu. Jenže je poněkud drahý, a protože je na marketing sám, musí všechna zadání delegovat postupně a občas se mu určitě stane, že bude mít problémy všechny aktivity zkoordinovat podle vašich představ.

Tak trochu ztracený

Jestli se vám nedostává financí, tak jste nejspíš rezignovali na to, že byste si sehnali hotového marketéra a raději si zalovíte ve vodách nováčků. A budete věřit, že si vybraného juniora vychováte tak, jak potřebujete. I on si bude umět najít externí dodavatele. Jenže nebude vědět, jak ty kvalitní odlišit od nekvalitních a na co se při jejich výběru zaměřit. A váš marketing pak může vypadat všelijak. Problémy s koordinací všech aktivit bude mít ještě větší než jednorožec a také se mu nejspíš nebude moc dařit udržovat celistvost komunikace vašeho brandu.

senseZOOM má víc hlav, které ví víc než jedna

Víc hlav víc ví

Třetí možností je pořídit si ostříleného marketéra, nebo juniora a k němu přidat Plug & Play marketing. Váš člověk se tak může plně věnovat všem in-house záležitostem, a protože senseZOOM tým vždy ví, co se u vás ve firmě děje, dokáže myslet dopředu a sestavit ucelený koncept aktivit a kanálů, které bude potřeba obstarat. A obstará je. Už od začátku spolupráce se vám tak dostane kvalitního marketingu na míru, všechny práce budou mnohem rychleji odsýpat a začnou nést ovoce. A co s budeme povídat… Ve výsledku ušetříte i nějakou tu korunu.

Svěřte svůj marketing vícehlavému senseZOOM týmu.