O NÁS

Co je senseZOOM

Po letech v obchodu, business developmentu a, ano, v marketingu velkých společností, jsme se rozhodli založit firmu, která bude jiná než tradiční marketingové agentury, kterým často chybí hluboké pochopení klienta, jeho trhu a všech souvislostí, stejně jako strategie vedoucí k promyšlené exekuci taktických kroků.


Svou práci neděláme na půl plynu, ani nezačínáme v polovině, kdy bychom nechali klienty platit za taktické a jednorázové komunikační projekty bez strategického základu. Jsme se zákazníky od výzkumu a pochopení trhu, stanovení krátkodobé i dlouhodobé strategie a cílů, přes design až po exekuci a řízení jednotlivých taktických projektů. Jsme tak pro každého z našich klientů jejich plnohodnotným  marketingovým oddělením.

  • Jsme váš marketingový tým na míru - interní, i když "mimo váš dům". 
  • Spolupracujeme s vámi tak úzce, že nikdo z vašich partnerů nepozná, že jsme externí tým.
  • Pracujeme s malým množstvím klientů, kterým se tak můžeme věnovat opravdu intenzivně a dlouhodobě. Kvalita je pro nás důležitější než kvantita.
  • Hodně se učíme. Vaši firmu potřebujeme opravdu dobře poznat a pochopit. Jen tak vám můžeme pomoci vytvořit opravdu smysluplnou strategii a řídit a koordinovat projekty ze strategie vycházející od A až po Z.