CO DĚLÁME

Když se společně rozhodneme spolupracovat, za nás je to rozhodnutí na dlouhou dobu. Pracujeme s klienty, kteří to vidí stejně a mají v nás dlouhodobou důvěru. Jen tak vás můžeme podporovat a reprezentovat. Poskytneme vám tu správnou kombinaci strategie, poradenství, know-how, ale i kvalifikovaného rozhodování tak, abychom vaši společnost posunuli dopředu.

Jsme váš "plug-and-play" marketingové oddělení, které snadno zapadne do vašeho týmu a přinese mu zkušenosti, které na trhu nenaleznete snadno.

MARKETINGOVÉ PORADENSTVÍ

MARKETINGOVÁ STRATEGIE

BRAND STRATEGY & DEVELOPMENT

KOMUNIKACE

KORPORÁTNÍ IDENTITA

& GRAFICKÝ DESIGN

CONTENT CREATION

& MANAGEMENT

Vaše "Plug & Play" marketingové oddělení

Využíváte a platíte jen ty služby a lidi, které pořebujete, jen tehdy, kdy je potřebujete

Jsme správným řešením pro firmy, které potřebují efektivní a na míru šitý marketing, ale nechtějí platit a vzdělávat vlastní "full-time" marketingový tým.

Některé firmy najímají zkušené marketingové ředitele a manažery, ale potřebují jejich kapacitu méně než na plný úvazek. Jiné firmy si nemohou zkušené profesionály dovolit, a proto najímají juniory, kteří nemají vedení, zkušenosti ani znalosti.

senseZOOM umožňuje využít marketingové zdroje efektivně přesně podle potřeb dané firmy a právě tehdy, když firma danou potřebu má.