Marketing českého řeznictví jsme pořádně rozhýbali

Před téměř třemi lety započala naše spolupráce s řeznictvím a uzenářstvím NOVÁK. Jsme vděční za příležitost, důvěru i prostor, který jsme u klienta dostali. Protože jsme na aktivity pro toto řeznictví patřičně hrdí, rádi na něm prezentujeme, jak lze z loga a nevýrazného konceptu vybudovat oborového trendsettera. Tým senseZOOM nastavil značce NOVÁK dlouhodobou strategii a na jejím základě postupně vybudoval ucelenou funkční marketingovou komunikaci, která se nyní může opírat o řadu kanálů. Od dubna si klient na námi nastavených základech svůj marketing řídí in-house.

Počátek spolupráce byl o vzájemném poznávání a postupném získávání důvěry. Po realizaci prvotních dílčích projektů se nám otevřela možnost nastavit a uvést v život dlouhodobou strategii značky, komplexní vizuální a korporátní identitu i nezaměnitelnou komunikaci.

Zpracování takové marketingové vize samozřejmě provází řada exekutivních postupů. Proto jsme marketing brandu ve spolupráci s jeho zástupcem kompletně zastřešovali. Od projektového řízení přes performance kampaně, PR a sociální sítě až po focení produktových fotek. Tyto procesy se promítly nejen do vizuálu nového webu, ale také do vzhledu prodejen, tiskových výstupů a světa digitálních médií i sociálních sítí. Díky správnému konceptu a šťavnaté komunikaci se nám tak kolem klienta podařilo vybudovat nebývale silnou a loajální komunitu. Profesionální nastavení marketingu a jeho zastoupení na nových kanálech pak bylo jedním z impulzů k otevření vlastního online řeznictví. Mladému projektu, který jsme pomáhali budovat i komunikovat, držíme palce.

Celkově to byla spolupráce jaksepatří libová, i když se sem tam objevil nějaký ten špek. Teď už ale konec patetickému vzpomínání. Je čas vyjít vstříc novým výzvám, které se otevírají našemu sehranému projektovému týmu, co se rád podílí na rozvoji marketingu i komunikace firem a značek, které mají drive zviditelnit se a posouvat se dál.

Využijte uvolněnou kapacitu úspěšného Plug & Play projektového týmu se zkušenostmi v oboru FMCG i vy!