Je outsourcing dražší než in-house marketing? Ne!

Nebudeme si lhát do kapsy. Poslední roky zkrouhly u mnoha firem rozpočet na marketing, takže se jím často zabývají seniorní marketéři bez týmu, nezkušení junioři nebo asistenti, kteří mají už tak práce až nad hlavu. A podle toho pak marketing firmy vypadá. Co s tím? Outsourcujte.

Právě díky outsourcingu totiž ušetříte poměrně hezkou sumičku a spolu s tím získáte sehraný tým odborníků, pro které není žádná oblast marketingu problém. Pořád nevěříte? Nevadí. Mrkněte na naši přehlednou tabulku, která porovnává náklady na in-house marketing s naším Plug & Play outsourcingem a uvěříte.

Přehled výhod pro klienty senseZOOM

Interní tým
Tým senseZOOM

Kdo marketing řeší

Marketingový manažer, který sám obstarává celý chod marketingu, jak nejlépe dokáže, a řídí dodavatele.

Super parta sehraných specialistů sestavená na míru vaší firmě.

Co dělá

Koordinuje dodavatele, podporuje obchodní tým, organizuje eventy, hlídá náklady, spravuje web a sociální sítě.

Stejné věci jako váš interní marketér. Navíc ale umíme značce sami připravit vše, od strategie přes online kampaně až po grafiku.

Kolik času to zabere

Zpravidla 160 hodin měsíčně na osobu, protože se jedná o vaše zaměstnance. K tomu ještě přičtěte čas externích dodavatelů, od grafiků a copywriterů přes odborníky na performance až po webmastery a tiskárny.

To záleží pouze na tom, jak si s námi plán aktivit na daný měsíc nastavíte. Vyměřený čas si hlídáme sami. Pokud chcete, můžete nám kdykoliv nahlédnout pod ruce a zjistit, kolik hodin jsme nad jednotlivými úkoly strávili.

Co z toho máte

Splněné ty nejnutnější úkoly. Posouvání aktivit, které až tolik nehoří, na neurčito. Plánování na 1 kalendářní rok bez důrazu na dlouhodobou strategii.

Kvalitní výstupy napříč komunikací brandu a zkušeného partnera pro strategickou práci na marketingu firmy v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.

Kolik měsíčně utratíte
  • Interní marketér: 35 000 Kč
  • Externí dodavatelé: 30 000 Kč
  • Placená propagace: 35 000 Kč
  • Tým senseZOOM: 45 000 Kč
  • Placená propagace: 35 000 Kč

Celkem
100 000 Kč / měsíc
80 000 Kč / měsíc

Dočetli jste až sem? Tak to jasně vidíte, že v porovnání s interním marketingovým týmem ten náš vede mnohem víc než 1 : 0. Teď už si jen stačí vybrat ze dvou typů spolupráce. Buď s námi budete komunikovat napřímo bez zapojení vlastních lidí, nebo nás propojíte se svým markeťákem a my se staneme jeho pravou rukou. Pomůžeme mu s náročnými výzvami i dlouhodobým budováním značky a společně dosáhneme výsledků, které budou vidět.

Pojďte si s námi hrát ve stylu Plug and Play a vymáčkněte z outsourcingu maximum.