JAK PRACUJEME

Na začátku spolupráce vždy potřebujeme opravdu do hloubky pochopit vaše podnikání. Hodně
s vámi budeme mluvit, poznávat vás i váš trh, klienty, konkurenci a u toho budeme společně pracovat na strategii - od poznání a průzkumu trhu, přes segmentaci a správné zacílení, až po pozicování a implementaci strategie. Jakmile zformulujeme strategii, posuneme se k taktické části spolupráce, kdy vytvoříme akční plán a radíme vám s jeho exekucí, případně ji pro vás zajišťujeme.

STRATEGIE

Klíčovým krokem je analýza. Umožňuje nám pochopit, co a jak děláte, čeho chcete dosáhnout, co vám to usnadní a co naopak ztíží.  Díky tomu můžeme zmapovat váš trh, zacílit správné segmenty zákazníků a určit pozici vaší značky tak, abychom zasáhli správné zákazníky správným sdělením.

Navrhneme dlouhodobou strategii, která může někdy ovlivnit i klíčová nastavení vašeho obchodu, včetně toho, jak věci děláte, včetně interní komunikace, HR, nebo i hodnot firmy, nejen váš marketing. Společně určíme priority a jejich časové rámce. 

INKUBÁTOR

Marketingový inkubátor je řešení vhodné pro střední firmy, které si chtějí do budoucna marketing řídit samy. senseZOOM dává směr vaší marketingové strategii a pomůže s její implementací. 

Account manažer senseZOOMu se stane dočasně vaším marketingovým manažerem a vede váš in-house tým nebo náš tým, který pak funguje stejně jako by byl váš. 

OUTSOURCING 

Můžeme být dlouhodobě vaším marketingovým týmem. Pracujeme na vašich taktických projektech tak, abychom naplňovali společně zvolenou strategii. Nastavíme vám správnou kombinaci týmu - používáte a platíte jen dovednosti a členy týmu, které potřebujete, a kdy je potřebujete.

Jeden z našich seniorních partnerů se stává vaším marketingovým ředitelem a náš account manažer se stane vaším marketingovým manažerem, který vede zvolený tým. Náš tým má často firemní e-mail a vizitky našich klientů.
V některých případech někteří z týmu sedí u klienta v kanceláři. Klient nás vždy vnímá jako svůj in-house tým.