Jak na výchovu marketérů a sestavování týmu

Máte pocit, že by z vaší asistentky nebo třeba obchoďáka mohl být dobrý marketér? Rádi byste sestavili nebo doplnili svůj marketingový tým, ale nevíte, jak na to? Nechte to na nás a našem marketingovém inkubátoru. Markeťáka dokážeme „vycvičit“ prakticky z kohokoliv, kdo má k téhle profesi alespoň nějaké vlohy.

Rozvíjíme talenty

Chcete svůj marketing nastartovat správně a efektivně, ale nemáte čas ani prostředky na zaučovaní člověka bez zkušeností? Díky naší senseZOOM metodologii a individuálnímu přístupu to půjde jako po másle. Už od začátku si váš marketing převezmeme a budeme ho pevně držet v rukou. Zároveň s tím se budeme intenzivně věnovat vašemu juniorovi, postupně mu předáme své know-how a jakmile bude připravený, přenecháme mu otěže. Stále nad ním budeme držet ochrannou ruku a s čímkoliv mu rádi pomůžeme.

Skládáme týmové puzzle

Určitě vám zkušenost říká, že postavit celý tým, který bude perfektně fungovat, může zabrat i několik let. S námi ho postavíte mnohem rychleji. Navíc si můžete být jisti, že v začátcích nad vaším marketingem převezmeme kontrolu a nový tým necháme fungovat samostatně až v tu pravou chvíli. I nadále ale můžeme plnit roli konzultantů nebo se podílet na realizaci dílčích projektů.

Získejte oporu ve zkušeném marketingovém týmu senseZOOM, zatímco se váš čerstvý markeťák nebo tým teprve peče.