Jachta TCC úspěšně zakotvila na MIPIM 2022

Trammell Crow Company (TCC), dceřiná společnost CBRE nás v červenci 2020 oslovila, abychom ji dostali na mezinárodní veletrh nemovitostí a investičních příležitostí MIPIM v Cannes. Plánovaný byl na březen 2022 a my jsme na něm TCC měli prezentovat neotřelým způsobem. Naše volba padla na jachtu a dobře jsme udělali.

Koordinace týmů napříč zeměmi

Aby vše klaplo, jak mělo, museli jsme sladit komunikaci s centrálou TCC v USA, jejich PR agenturou ve Velké Británii, ústředím v České republice a samotnou CBRE. Rezervovali jsme jachtu, co naráz dokázala pojmout až 70 hostů a měla i dostatek místností, které jsme vyhradili schůzkám týmů z celé Evropy. Veletrh ale neumožňoval kotvení lodí firem, které se ho přímo neúčastnily. Proto jsme se spojili s hlavním městem Praha a dohodli se s ním na podmínkách spolupráce a náležitostech smlouvy. Pro TCC jsem díky tomu získali dokumenty potvrzující oficiální účast a Jachta mohla na MIPIM konečně zakotvit.

“We were really pleased with the senseZOOM team and their incredible organisation at MIPIM this year. They met and exceeded our brief for the whole event and we have already got them working on MIPIM 2023.”

Ian Worboys, generální ředitel, Trammel Crow Company 

O hosty bylo jaksepatří postaráno

Aby si návštěvníci každý z 5 dní, kdy jachta v Port de Cannes kotvila, opravdu užili, sestavili jsme pro ně nabitý program. Kromě meetingů jsme do něj zahrnuli účasti na zajímavých konferencích a završili ho VIP koktejlovou party s DJ pro 70 osob. Dále jsme se postarali o sestavení harmonogramu, synchronizaci obsazení jednotlivých místností, catering i program závěrečného večírku. Pro „strýčka Příhodu“ jsme měli na jachtě připravenou také markýzu a přenosná topení. Nezapomněli jsme ani na propagační materiály jako venkovní bannery, šňůrky na krk, pozvánky nebo podpisový banner e-mailové komunikace.

TCC na MIPIM 2022 v číslech

60h

práce týmu senseZOOM

1

jachta

10

členů týmu TCC

310

lahví vína

300

návštěvníků jachty za 3 dny

7

jednacích místností

10

pracovních obědů

1

závěrečná party

1

PR zpráva

20h

komunikace kvůli přípravám

5

členů týmu senseZOOM

1

koordinátor v Cannes