Jachta TCC na veletrhu MIPIM 2022 v Cannes

Dceřiná společnost CBRE – Trammell Crow Company (TCC) – patří mezi přední developery a investory v segmentu komerčních nemovitostí v USA a v roce 2021 rozšířila své průmyslové a logistické kapacity do Evropy. V červenci 2020 nás oslovila, abychom pro ni zařídili místo na mezinárodním veletrhu nemovitostí a investičních příležitostí MIPIM v Cannes, který se konal v březnu 2022. Podmínkou ovšem bylo, že se klient na veletrhu nebude prezentovat klasickým stánkem umístěném přímo v Palais de Festivals, ale jinou a zajímavější formou.

Jak jsme si s tím poradili

V rámci zařizovaní této akce jsme museli sladit komunikaci scentrálou Trammell Crow Company v USA, PR agenturou TCC ve Velké Británii, CBRE a ústředím TCC v České republice. Přes společnost CSO Yachts jsme zarezervovali jachtu New Star, protože přesně odpovídala požadavkům klienta. Naráz dokázala pojmout až 70 hostů a zároveň disponovala dostatkem místností vhodných pro schůzky týmů z celé Evropy.

Veletrh MIPIM nicméně neumožňoval kotvení lodí společností, které se ho přímo neúčastnily. Proto jsme zahájili komunikaci s hlavním městem Praha a dohodli se s ním na podmínkách spolupráce a náležitostech smlouvy. Součástí podmínek bylo umístění prezentace Prahy do propagačních materiálů TCC a tisková zpráva pro Česko, kterou jsme připravili ve spolupráci s PR agenturou. TCC se tak stala právoplatným účastníkem MIPIM a v Portu de Cannes mohla pronajatou jachtu zakotvit.

Čeho jsme dosáhli

Podařilo se nám sestavit 5denní program pro hosty jachty New Star, který sestával z obědů, meetingů, účastí na konferencích a byl završen VIP koktejlovou party s DJ pro 70 osob.

Dále jsme se postarali o harmonogram, synchronizaci obsazení jednotlivým meetingových místností, catering, program závěrečného večírku a propagační materiály jako bannery na jachtu, šňůrky na krk, pozvánky nebo podpisový banner pro e-mailovou komunikaci. Nezapomněli jsme ani na markýzu nebo přenosná topení. Klient event zhodnotil jako velmi úspěšný z pohledu obchodu i celkového počtu hostů jachty a rovnou nás požádal, abychom pro něj zajistili organizaci následujícího ročníku.

TCC na MIPIM 2022 v číslech

60 h

práce týmu senseZOOM

1

jachta

10

členů týmu TCC

310

lahví vína

300

návštěvníků jachty za 3 dny

7

jednacích místností

10

pracovních obědů

1

závěrečná party

1

PR zpráva

20 h

komunikace kvůli přípravám

5

členů týmu senseZOOM

1

koordinátor v Cannes