Praha 23. března 2021 – Pražská marketingová firma senseZOOM, která se specializuje na outsourcing marketingu, se stala součástí česko-slovenské fintech investiční platformy Crowdberry. Crowdberry získalo v senseZOOM většinový podíl a stává se tak silným partnerem, který společnost podpoří v jejím dalším růstu. 

Od roku 2017 pomáhá senseZOOM firmám, které si nemohou dovolit profesionální interní marketingový tým, nemají kapacitu efektivně řídit zároveň marketing, externí dodavatele a agentury, nebo chtějí snížit náklady na profesionální marketingový tým. Mezi klienty, kteří dlouhodobě spolupracují se senseZOOM, patří, kromě Crowdberry, například belgická projektová společnost Group-IPS, evropský developer Mountpark nebo přední české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny.

„S Crowdberry pracujeme již čtyři roky a integrace obou týmů je velmi hluboká včetně spolupráce s dalšími partnery a klienty investiční platformy,“ popsal propojení Hynek Bartík, zakladatel společnosti senseZOOM. „Smyslem naší práce je, vedle fungujícího marketingu, vytvořit prostor pro dlouhodobé posílení marketingové komunikace a zajistit, že firma vnímá marketing jako základ svého podnikání a součást všech firemních procesů.“ 

Crowdberry podporuje české a slovenské firmy a pomáhá jim získat kapitál na expanzi od soukromých investorů, kteří se tím stávají spolumajiteli těchto firem. Crowdberry demokratizuje svět investování a marketingová komunikace je pro firmy zásadní součástí benefitů investiční kampaně.

„Propojení obou firem bylo logickým krokem, který pomůže rychleji růst nejen nám, ale hlavně firmám, které po získání kapitálu potřebují marketingovou podporu na českém a slovenském trhu,“ okomentoval transakci Dano Gašpar, managing partner Crowdberry. 

Crowdberry spolu s 3 500 investory a investicemi v objemu téměř 30 mil. eur poskytla během 5 let svého působení růstový kapitál pro 19 společností v ČR a na Slovensku.


O senseZOOM

SenseZOOM je plug-and-play marketingová firma poskytující od roku 2017 služby marketingového outsourcingu. Na rozdíl od klasických agentur se specializuje na kompletní zastřešení marketingu. Pro klienty zajišťuje vše od stanovení strategie přes realizaci po vybudování dodavatelského řetězce, přičemž všechny marketingové procesy dokáže i sama řídit. Společnost postaví klientovi tým expertů na míru a flexibilně jej podle potřeb obměňuje, čímž šetří marketingové náklady. Hlavními pilíři senseZOOM jsou blízkost klientovi a spolupráce se všemi odděleními jeho firmy, díky čemuž dokáže zajistit služby v agenturní kvalitě a se vhledem na úrovni interního týmu. Od roku 2020 je součástí senseZOOM i vlastní grafické studio Prime.

O Crowdberry

Crowdberry je přední investiční platforma pro alternativní investice na území České republiky a Slovenska s pobočkami v Praze, Bratislavě a Košicích. Platforma byla založena v roce 2015 ve spolupráci s Tatra banka Private banking. Funguje jako profesionální digitální tržiště pro podnikatele a soukromé investory za účelem poskytnout atraktivní investiční příležitosti a podpořit růst inovativních českých a slovenských společností. K dnešnímu dni prostřednictvím Crowdberry investovalo víc než 3 500 soukromých a institucionálních investorů kapitál přesahující hodnotu 30 milionů eur. Platforma zaujímá inovativní, na rychlý růst zaměřený přístup k podpoře novátorských, dynamických společností, díky němuž realizovala investice již do 19 firem jako GymBeam, Footshop, Isadore Apparel, SeniorHouse, Boataround, AKULAR, Ecocapsule, Sensoneo a dalších. Více informací na https://www.crowdberry.eu


Kontakty

Hynek Bartík
hynek@sensezoom.eu
+420 725 530 579

Monika Revayová
monika.revayova@crowdberry.eu
+421 911 794 453