GROUP IPS

PROČ?

Na Group-IPS se nám líbí, že svým klientům poskytují vlastně velmi podobnou službu jako my, jen u toho nevznikají značky, ale budovy, které vyrábí auta, letadla, léky nebo pečou chleba pro miliony lidí po celém světě. 

Je to firma, kde pracuje přes 200 špičkových projektových manažerů od Ameriky po Evropu, díky kterým vznikají neuvěřitelně komplexní stavby efektivně a včas. Group-IPS je zaměřená na inovace a zlepšování procesů i produktů svých zákazníků a my jsme se rozhodli stát se jejich součástí, abychom to vše pomohli společnosti začít komunikovat.

KDO?

Group-IPS je mezinárodní firma poskytující služby v projektovém managementu výstavby průmyslových staveb pro klienty jako jsou AB Inbev, Procter & Gamble, Constellium nebo Glaxo Smith Kline.

Jde o firmu, kterou založil ve v roce 1992 tehdy dvaceti šesti letý Luc Tasiaux, aby pomohl firmám efektivnľji řídit výstavbu jejich výrobních kapacit. Vyvinul unikátní metodologii projektového managementu a dlouhodobě dával důvěru mladým, talentovaným lidem s technickým vzděláním. 

Na IPS se nám líbí, že svým klientům poskytují vlastně velmi podobnou službu jako my, jen u toho nevznikají značky, ale budovy, které vyrábí auta, letadla, léky nebo pečou chleba pro miliony lidí po celém světě.

CO?

S Group IPS spolupracujeme od začátku roku 2018. Začali jsme s menšími projekty, jako je nastavení a komunikace jejich unikátního tréninku pro vlastní zaměstnance a klienty. Dnes se venujeme brand buildingu, interní i externí komunikaci značky, ale i zlepšování interních procesů ve firmě. Učíme Group-IPS prodávat navenek úžasné, i když někdy neveřejné projekty, které jejich klientům pomáhají zlepšovat životy lidí.

  • Externí komunikace
  • Interní komunikace
  • Unikátní trénink projektového managementu
  • Pomoc s implementací CRM systému
  • Komunikace jednotlivých "cross-industry" služeb - architektonické studio, enviromentální projekty, logstické a supply chain služby, bezpečnost staveb a provozu továren
  • Změna webových stránek
  • Nové korporátní video
  • Komunikace nových služeb a vstupu na nové trhy