CO A JAK DĚLÁME

Protože nejsme jen marketingová agentura, vždy začínáme perfektním poznáním našich klientů. Naše analýza zahrnuje analýzu prodejních nástrojů, interní i externí komunikace, průběhu obchodních schůzek, stínování manažerů firmy, či analýzu rozhovorů se zaměstnanci skrz celou firmu, divize i pozice.

Výstupem naší analýzy je seznam projektů a akcí, který vždy vznikne z analýzy s přispěním všech členů týmu. Společně s týmem klienta nastavíme priority a časové horizonty.

Náš tým pak v případě zájmu klienta pracuje na stanovených marketingových projektech stejně, jako by to dělal klientův inhouse tým. Naše týmy jsou ale již poskládané, prověřené a nastavené podle potřeb klienta - od marketingové strategie, přes externí a interní komunikaci, web, grafiku, copywriting, sociální sítě, online marketing až po eventy.

Zároveň dokážeme pomoci klientům, kteří nedosáhnou na profesionálního šéfa marketingu nebo ještě nepotkali toho pravého. Naši seniorní marketéři mohou plnit roli Vašeho inhouse marketingového ředitele a nemusí to být 160 hodin měsíčně, nebo mohou být Vaším ředitelem dočasně, nastaví procesy, najdou tým, či využijí senseZOOM inhouse tým a postupně Vám najdou toho pravého.