7 důvodů, proč chtít Plug & Play marketingový tým

Možná, že právě přemýšlíte o hiringu interních marketérů nebo rozšíření stávajícího týmu. Jenže tím přiděláte poměrně dost práce svému HR oddělení, o čase stráveném zaškolováním nováčků ani nemluvě. A to, jestli budou noví zaměstnanci šlapat jako hodinky, se také nedozvíte hned. Nebylo by tedy lepší rovnou získat mnohem efektivnější a ucelený marketing v jednom balíčku? Vždyť důvodů, proč jít do Plug & Play spolupráce existuje mnoho. Tady je sedm nejzásadnějších z nich.

Plug and Play marketing

Plug and Play marketing oceníte hlavně, když

  1. nemáte čas interní tým postavit, odřídit a úkolovat a oceníte vlastní iniciativu a vysoké nasazení.
  2. potřebujete hned několik marketingových odborníků, od projektových manažerů po grafiky, a rádi byste měli všechny pod jednou střechou. 
  3. řešíte náklady a chcete platit pouze za skutečně odpracovaný čas, ne za započaté hodiny, vybavení, školení nebo dovolené a už vůbec se vám nechce zabývat administrativou. 
  4. chcete stabilního partnera a rádi byste dočasně nebo natrvalo vykryli mezery v marketingových aktivitách. 
  5. toužíte po týmu s přesahem do business developmentu, který zvládne uskutečnit, zpracovat a vyhodnotit audit vašeho marketingu, nastavit strategii a od začátku do konce realizovat i ty nejnáročnější projekty. 
  6. neradi lidi nabíráte a pak zase propouštíte. S Plug & Play marketingem se tomu vyhnete. Zcela se přizpůsobíme vašim potřebám, když zrovna potřebujete marketing posílit nebo utlumit. 
  7. můžete si nás otestovat na jednorázovém pilotním projektu, takže okamžitě zjistíte, jestli jsme s vámi na jedné vlně a ušetříte si náklady. 

Tím to ale nekončí. Plug and Play spolupráce se vám vyplatí i finančně.

Chcete vědět víc? Přečtěte si článek.

Je outsourcing dražší než in-house marketing? Ne!

Nebudeme si lhát do kapsy. Poslední roky zkrouhly u mnoha firem rozpočet na marketing, takže se jím…


Celý článek

Spojte se s námi a odhalte všechny výhody spolupráce se senseZOOM.