5 pozitivních zpráv roku 2020 pro senseZOOM

„Rok 2020 byl časem k tomu, abychom si uvědomili hodnoty, zpomalili a pracovali na vlastním vývoji.“ Kolikrát jste tohle už slyšeli? V senseZOOM jsme museli řešit, jak reálně našim klientům v době pandemie pomoci a některé měsíce tak byly mnohem nabitější než obvykle.  

S tím, co minulý rok přinesl, jsme nemohli počítat ani my, ani naši klienti. Těch se bohužel dotkl o trochu více než nás (i když jsme proti roku 2019 vyrostli, plánovali jsme původně o 30 % víc). A jak klientům tuto nepříznivou situaci pomáháme překonat? Tam, kde je potřeba, využíváme naši největší výhodu: flexibilitu. Díky našemu modelu fungování jsme mohli celý tým, který na klientovi pracuje, přestavět přesně podle jeho momentálních potřeb a spolupráci nastavit tak, aby vyhovovala aktuálním podmínkám – někde jsme měnili složení týmu víc na exekutivu, někde jsme ubírali a někde přidávali. Kromě mnoha výzev nám ale rok 2020 přinesl i spoustu pozitiv. Z nich jsme se rozhodli vybrat 5 nejzásadnějších.

1. Přivítali jsme v týmu nové tváře

A to jak z řad externistů, tak in-house zaměstnanců. Posunuli jsme tím naše služby o úroveň výš a do potřeb klientů se trefujeme zase o něco přesněji. Stále však nejsme úplně kompletní – hledáme manažera marketingu, který by prázdné místo v srdci naší firmy spolehlivě zaplnil.

2. Máme grafické studio

V průběhu našeho fungování jsme si všimli, že nám přibývá stále více zakázek týkajících se grafiky. To nás přivedlo k myšlence založit vlastní grafické studio a na konci roku 2020 jsme vám tak mohli představit Prime Studio. Jsme díky němu flexibilnější v péči o firmy, které v současné době potřebují pracovat s brandem a vizuální identitou nebo jen potřebují web. Těšíme se, až vám budeme moci ukázat všechny ty krásné věci, které Prime tvoří.

3. Zazoomovali jsme na Novákovy sociální sítě

Neméně důležité jsou i úspěchy, které jsme oslavili u našich klientů. U společnosti NOVÁK maso – uzeniny se nám podařilo posunout sociální sítě na úplně novou úroveň. Díky tomu pozorujeme jak pozitivní komerční výsledky, tak vyšší spokojenost zákazníků, což je v tomto případě to nejdůležitější. Spustili jsme také spoustu lokálních kampaní, díky kterým se nám daří na zákazníky řeznictví lépe cílit a mít k nim zase o něco osobnější přístup. Také jsme vylepšili klientovy produktové fotky – jejich zvěřinová či zabijačková kampaň patří mezi ty, na které jsme obzvlášť pyšní.

4. Co se povedlo u Group-IPS a Crowdberry

Pro Group-IPS se nám podařilo rozjet médium, které už možná největší boom zažilo, ale u technologické firmy jde o zajímavý kanál: podcast. Ten nese název The HUB a představují se v něm všechny výrazné osobnosti z Group-IPS, které jeho pomocí předávají dál své zkušenosti a poznatky ze všech odvětví firmy. Pokud vás zajímá cokoli týkající se (nejen) projektového managementu, doporučujeme si ho poslechnout na Apple Podcasts nebo Spotify.

U Crowdberry bylo největší výzvou přenést všechna face-to-face setkání, pro investování tolik potřebná, do online světa. Pořádně jsme si tak osvojili vše, co je potřeba nejen k uspořádání úspěšného webináře, ale třeba i jeho moderování. Dále jsme pomohli úspěšnému zafinancování společnosti Isadore Apparel, která následně díky Crowdberry kampani mohla slavit úspěchy v oblasti prodeje. Opomenout nechceme ani Footshop, jehož zafinancování bylo na Crowdberry platformě bezpochyby nejvýraznější událostí. V neposlední řadě jsme se podíleli i na spuštění nového oddělení, které se soustředí na hledání investičních příležitostí v oblasti nemovitostí.

5. senseZOOM a továrna na čokoládu

Obrovskou změnou díky nám prošla i Chocotopia, které jsme pomohli nejen s novou podobou celého brandu, ale i s vylepšením komunikace. To byl pro nás sám o sobě velký úspěch, ovšem tím nejdůležitějším bylo rozhodně spuštění Chocolate Experience Centra v Průhonicích. Rozjeli jsme online i offline kampaň a postarali se tak, aby se o jeho otevření dozvědělo co nejvíce lidí.

V závěru bychom rádi poděkovali všem, kteří s námi tímto sice náročným, ale zato zkušenostmi nabitým, rokem prošli. Na velký otazník v podobě 2021 jsme plně připraveni a těšíme se, co nám přinese!