3 režimy spolupráce se senseZOOM: Který je ten váš?

Projekt pro svůj Plug and Play marketingový tým už máte vybraný a víte, jaké výsledky by měl vašemu byznysu přinést. Možná ale trochu tápete v tom, jakou formu spolupráce se senseZOOM vybrat. Bude pro vás lepší režim Project, Timer, nebo Fee? Abyste měli jednou provždy jasno, v krátkosti vám je představíme.

spolupráce v režimu Project

Project – oťukávání a jednorázovky

Spolupráce v režimu Project je pro vás ideální, pokud pro nás máte jednorázový projekt. Předem budete vědět, kolik za jeho zpracování zaplatíte, které specialisty z našeho týmu na něj vyhradíme, i kdy vám dodáme jeho finální verzi. Jestli si tedy musíte od vedení nechat schvalovat plánované zakázky, běžte jednoznačně do Projectu. Vhod vám tento režim přijde i v případě, že si chcete otestovat, jak by se vám s námi v budoucnu spolupracovalo, nebo jste náš stálý klient a máte pro nás jednorázový projekt mimo aktivity v režimu Fee. A že zrovna potřebujete nějaký „za pět minut dvanáct“ projekt? I s tím si dokážeme poradit.

Timer časované nárazovky

Nikdy nevíte, v jakém rozsahu pro nás budete mít každý měsíc zadání? Nemáte představu o tom, jakou časovou kapacitu si na vás máme vyhradit? Zvolte Timer. Reportujeme pro vás každou minutu práce a vždy do procesu zapojíme jen ty specialisty, které aktuálně potřebujete. Určitě se vám budeme snažit vyjít vstříc, ale je pravda, že klienti, kteří využívají Fee nebo Project s přesným deadlinem hrají v našem časovém rozvrhu prim.

spolupráce v režimu Timer
spolupráce v režimu Fee

Fee předem dohodnutý budget

Využijte Plug & Play marketing naplno. Aktivity v rámci budgetu poskládáme podle vašich aktuálních potřeb a k tomu získáte přednostní právo při realizaci všech projektů. Režim Fee využívají všichni naši stálí klienti, kteří chtějí kvality svého marketingu dlouhodobě držet na vysoké úrovni. Fee může zahrnovat i pravidelné schůzky s vaším Plug and Play týmem, na kterých se hodnotí proběhlé aktivity a plánují nové. Vyhnete se tak zadávání dílčích úkolů různým externím dodavatelům a následné roztříštěnosti. To vše bez nesmyslně dlouhé výpovědní lhůty, ale zato s měsíčním reportingem, kde doslova na minutu vidíte, kolik času jsme nad vašimi úkoly strávili. Také v tomto režimu umíme rychle vyřešit projekty, které hoří, i když vás to možná bude stát nějakou tu korunu navíc.

Věděli jste, že z tarifu Project můžete přejít do Fee a naopak?